• جستجوی پیشرفته
جستجوی ملک

 
 • با دید دریاچه

  قیمت: تومان 590,000,000 تومان 590,000,000
 • املاک دوستان sh

  قیمت: تومان 600,000,000 تومان 600,000,000
 • اجاره ای

  قیمت: تومان 55 تومان 55
 • پروژه مهسان

  قیمت: لطفا تماس بگیرید

فرم

فرم ساز

{rsform 6}

ملک واقعی

املاک منطقه 22 تهران

بزرگترین و قدیمی ترین املاک منطقه 22 تهران- چیتگر- دریاچه شهدای قواص- شهرک نمونه سپاه- شهید باقری- خرازی- همت- مهستان- معلم- صدف- اغوان-آسمان- آرتمیس

 

شهرك نمونه سپاه

شهرك نمونه در منطقه 22 تهران قرار دارد.اين شهرك از شمال به پارك آبشار تهران از غرب به بيمارستان تريتا از شرق به شهرك اميد دژبان و از جنوب به شهرك راه آهن محدود مي شود.خانه هاي اين شهرك آپارتماني بوده و داراي چندين باب مغازه مي باشد. 

املاك دوستان افتخار دارد واحدهاي اين شهرك را جهت فروش و رهن و اجاره در فايلهاي خود نگهداري و به همشهريان ارائه مي نمايد.

املاك منطقه 22 تهران - دوستان

منطقه 22 تهران با سيستم شهر سازي نوين در سالهاي اخير مركز ساخت و ساز و نماد پيشرفت شهر تهران بوده است. پار آبشار-درياچه چيتگر يا همان درياچه شهداي خليج فارس-جنگل چيتگر-جنگل لتمان كن- بيمارستان تريتا- مركز خريد رز مال- مركز خريد هايپر استار واقع در شهرك راه آهن - مركز تفريحي هزار و يك شب و صد ها بوستان و مركز خريد نشان از پويايي اين منطقه مي باشد.

به دليل ساخت و ساز فراوان املاك و مراكز مشاوره ساخت و خريد و فروش در منطقه گسترش يافته و اين پيشرفت شايد باعث سردرگمي متقاضيان گردد.از اينور مركز مشاوره املاك منطقه 22 تهران با نام املاك دوستان با استفاده از كارسناسان خبره و بهره گيري از تجارت الكترونيك گامي مهم در اطلاع رساني به همشهريان عزيز برداشته است.

محله های منطقه22